Volkswagen CC

 

Volkswagen uvádí na český trh technicky a stylisticky modernizované provedení oblíbeného manažerského vozu s novým jménem Volkswagen CC. Elegantně tvarované kupé  Passat CC přivádí k dokonalosti neobvyklou koncepci, která nabízí čtyřem osobám pohodlné a bezpečné cestování ve velkém stylu. Na přání může být prostorný Passat CC a prakticky zařízený interiér pětimístný.
Novinkou na českém trhu je inovativní motor BlueTDI o výkonu 103 kW, který splňuje s velkým předstihem budoucí emisní normu Euro 6. Motory 2.0 TDI plnící aktuální normu Euro 5 jsou k dispozici ve dvou výkonových variantách 103 kW a 125 kW.
Volkswagen CC má všechny předpoklady k tomu, aby navázal na úspěchy Passatu CC, průkopníka čtyřdveřových kupé ve střední třídě. V základní ceně jsou již zahrnuty nově koncipované bi-xenonové světlomety, statické odbočovací světlomety a rovněž nově navržená zadní světla LED. V sériové výbavě nechybí ani rádio RCD 310 s přehrávačem CD a vstupem Media-In, prahové lišty z ušlechtilé oceli, bezpečnostní opěrky hlavy s doplňkovým seřizováním polohy také v podélném směru (na předních sedadlech), multifunkční volant, ParkPilot, tempomat a elektricky sklopná vnější zrcátka.
Navzdory bohaté sériové výbavě nového modelu CC existuje mnoho možností, jak mohou zákazníci dodat svému čtyřdveřovému kupé ještě individuálnější ráz. Volkswagen připravil pro své zákazníky 3 zvýhodněné akční pakety „Alcantara“, „Klima“ či paket „Sky“.

Mám zájem o předváděcí jízdu