Volkswagen
AUTO JAROV

zpět

e-Golf

Na první pohled je stejný jako kterýkoliv Golf a přesto je jiný, a to především díky novým inovativním technologiím, které naplňují filozofii Think Blue.
Exteriér nového e-Golf se odlišuje především LED diodami pro denní svícení zahnuté do oblouku, dále pak oblými tvary zadních světel, pro vůz typickou modrou barvou ve znaku Volkswagen a designové modré linie, která prochází předními světlomety. Modré akcenty se objevují i v interiéru vozu, jako je kožený volant, kožená řadicí páka a ruční brzda nebo prošívaná sedadla.

Sériově je nový e-Golf dodáván ve čtyřdvéřovém provedení s klimatizací Climatronic, tempomatem, palubním počítačem Premium, navigací Discover Pro a mobilními informativními službami CarNet. Pomocí mobilního telefonu a aplikace CarNet e-Remote lze spustit a ukončit proces nabíjení, zjistit úroveň a zbývající čas nabití a odpovídající dojezdovou vzdálenost a jiné. Tato aplikace je po zaregistrování na příslušném portálu pro každého majitele vozu na rok.

Při plném dobití je dojezdová vzdálenost modelu e-Golf až 190 km. Díky přehlednosti palubního počítače má řidič k dispozici aktuální a průměrné spotřeby energie, stupeň rekuperace, dojezdovou vzdálenost či ukazatel úrovně nabití baterie. Dojezdovou vzdálenost vozu e-Golf je možné prodloužit prostřednictvím volby jízdního profilu ECO nebo ECO+. 

Model e-Golf nabízí různé možnosti nabíjení. Nejjednodušší variantou bez dodatečných nákladů pro zákazníka je připojení k běžné domovní zásuvce prostřednictvím nabíjecího kabelu se sít‘ovou vidlicí, kdy doba nabíjení je přibližně 13 hodin. Dalši doporučené řešení nabíjení je tzv. Wallbox, který je umístěn v areálu AUTO JAROV hned třikrát, kdy se doba nabíjení zkrátí na 8 hodin a další možností je dobití ve veřejných nabíjecích stanicích stejnosměrným proudem, kde k nabití na 80% kapacity baterie dojde již za pouhých 30 minut. Všechny potřebné nabíjecí kabely jsou s vozem dodávány sériově.

E-Golf se nabízí v motorizaci 85kW 115k za cenu 899 900 Kč včetně DPH. Jeho průměrná kombinovaná spotřeba činí 12,7kWh /100km.

V ceně jsou obsaženy nad rámec standardní záruky mobility dodatečné služby, které
zákazníkovi umožňují vycestovat na delší vzdálenost nebo v případě vybití vozu zajistí zákazníkovi odtah k nejbližší nabíjecí stanici.

Více foto +2