Volkswagen
AUTO JAROV

zpět

Golf

Nový Volkswagen Golf je připraven splnit vysoké nároky. Vůz je vybaven osvědčenými technologiemi, které Vám mohou usnadnit každý všední den. Ať už se jedná o infotainment, asistenční systémy nebo široké spektrum komunikačních nástrojů.

U infotainment systémů se můžete těšit z komfortu, který zajišťuje indukční nabíjení Vašeho chytrého mobilního telefonu, i flexibilního zobrazení na digitálním kombinovaném přístroji.

Inteligentní asistenční systémy mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku.

Mezi inteligentími asistenčními systémy naleznete například: Emergency Assist - může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem, Trailer Assist - Váš Golf převezme ovládání volantu v případě, že potřebuje parkovat nebo manévrovat s přívěsem nebo asistent pro jízdu v koloně, který Vás zbaví stresu při popojíždění v dopravní zácpě.

K dispozici je také nová generace motorů TSI, a to 1,5 TSI EVO 110 kW/150 k a úspornější verze BlueMotion 96 kW/130 k.

Nově vyvinuté světlomety LED nahradily všechny xenonové světlomety dosud nabízené pro modely Golf.

Mezi další úpravy patří nové nárazníky vpředu a vzadu, nové blatníky vpředu, nové a pro všechny verze Golfu sériově dodávané zadní světlomety osazené výhradně diodami LED a také nová kola a nové barvy. 

Více foto +7

Varianty modelu