Volkswagen
AUTO JAROV

zpět

Nový Golf Variant

Nový Golf Variant je připraven na vše a přitom je flexibilní stejně, jako Vy. Tento vůz nabízí spoustu místa, dynamický design, sportovní motory a celou řadu asistenčních systémů.

Při pohledu na nový Golf Variant Vás okamžitě zaujmou LED světla pro denní svícení a směrová světla, která jsou integrována do hlavních halogenových světlometů, stejně jako nárazník, který je lakovaný v barvě vozu.

V interiéru nového vozu Golf Variant naleznou všichni cestující velkorysý prostor pro nohy. Za zmínku také stojí ergonomická sedadla, velký zavazadlový prostor, bílé podsvícené ovladače i středová konzola, jež je lehce natočená směrem k řidiči.

Motory jsou ideální pohonné jednotky pro ty, kteří rádi a hodně cestují, přitom však chtějí udržet spotřebu paliva na nízké úrovni. Benzinové TSI motory zapůsobí svým vysokým výkonem. Kombinace malého zdvihového objemu, přeplňování turbodmychadlem a přímého vstřikování paliva u motorů TSI zajišťuje velmi rovnoměrné vyvíjení síly. Motory TDI jsou naftové agregáty přeplňované turbodmychadlem s přímým vstřikováním paliva systémem common rail. Vyznačují se nízkou spotřebou, velkou silou a velmi vysokým výkonem. Motor TGI může k pohonu využívat jak cenově výhodný zemní plyn, tak také benzin. V případě, že jsou obě palivové nádrže plné, je celková dojezdová vzdálenost vozu Golf Variant až působivých 1 300 km.

Inteligentní asistenční systémy ve Vašem novém voze Golf Variant mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku.

Systém Trailer Assist převezme ovládání volantu v případě, že potřebujete parkovat nebo manévrovat s přívěsem. Blind spot sensor Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností před automobily v tzv. "mrtvém úhlu".  Dalšími asistenčními systémy jsou např. Front Assist a ACC nebo Emergency Assist.

Více foto +3