Volkswagen
AUTO JAROV

zpět

Passat Alltrack

Se zvýšenou světlou výškou se Passat Alltrack vypořádá i s cestami v terénu. O jeho schopnosti poradit si s nástrahami terénu již na první pohled vypovídají výrazný nárazník ve sportovním offroadovém provedení, černý spoiler se zdrsněným povrchem a rozšířené lemy blatníků. Při pohledu zpředu udělají dojem i standardně dodávaná mlhová světla a kryty vnějších zpětných zrcátek v matném chromovaném provedení. 

Díky vysoce kvalitnímu zpracování interiéru se řidič i spolujezdec budou v modelu Passat Alltrack za všech okolností cítit pohodlně. Nejvíce zde zapůsobí palubní deska, jejíž součástí jsou například analogové hodiny s chromovaným rámečkem a se stříbrně zbarvenými ručičkami. 

Pokud jde o jízdní komfort, celá posádka si na cestách může užívat pohodlí sedadel čalouněných kůží Alcantra a textilním materiálem s novým vzorem "7 Summits". Rychlost vozu řidič reguluje prostřednictvím pedálu z broušené nerezové oceli.

Standardně dodávaná 17" kola z lehké slitiny "Ancona" ve městě podtrhnou stylový vzhled modelu Passat Alltrack, zatímco mu na nezpevněných cestách dodají na sebejistotě. Ochranu před odlétajícími kamínky a štěrkem zajišťují rozšířené lemy blatníků v černém provedení se zdrsněným povrchem. Na přání lze vůz vybavit 18" koly z lehké slitiny "Kalamata" nebo koly "Albertville" taktéž z lehké slitiny, která se mohou pochlubit velikostí působivých 19". Všechna tato kola jsou k dispozici výhradně pro Passat Alltrack

Na přání jsou Vám k dispozici také LED světlomety s dynamickým osvětlením zatáček a LED světla pro denní svícení. LED světla Vám mimo nižší spotřeby energie a delší životnosti přinášejí také výhodu v podobě osvětlení blížící se svým zabarvením dennímu světlu. 

Více foto +2