Volkswagen
AUTO JAROV

zpět

Touareg

Vynikající terénní schopnosti vozu Touareg jsou určující pro jeho tvary. Ty jsou přitom díky čistým liniím a ušlechtilým detailům obdivuhodně elegantní.

Exteriér Touaregu zanechá v každém ohledu zcela suverénní dojem. Nové lichoběžníkové přední světlomety tvoří společně se čtyřmi leštěnými chromovanými lamelami markantní pás, který společně se spodními vstupy chladicího vzduchu ve tvaru písmene "A" umocňuje výrazný vzhled přední partie nového vozu Touareg.

Interiér vozu Touareg Vám nabízí elegantní barvy a vybrané materiály. Moderní design je v novém Touaregu kombinován s přírodními materiály. Interiér může být nově laděn také v kůži v barvě St. Tropez, která je součástí výbavy na přání. Nabídka laků karoserie se rozrostla o další čtyři nové, a to modrou Reef, hnědou Black Oak, zlatou Sand a stříbrnou Light.

Poprvé jsou také k dispozici osmnáctipalcová kola z lehké slitiny Arica a dvacetipalcová kola z lehké slitiny Masafi ve stříbrné barvě.

Výbava vozu Touareg je velkorysá. Zpětná kamera v rámci svého zorného pole snímá obraz situace za vozidlem, který je přenášen na displej. Díky systému Area View získáte na přání dokonce čtyři kamery. Ty v rámci svého zorného pole ukazují na displeji rádia nebo navigačního systému mnoho pohledů z různé perspektivy. Díky asistenčním systémům Front Assist, Side Assist a Lane Assist, které jsou dodávané na přání, můžete zabránit nehodám z nedobrždění, přehlédnutí vozidla nebo neúmyslnému opuštění jízdního pruhu.

Více foto +2