zpět

Volkswagen T-Cross

T-Cross, funkčnost a mnoho podob je jeho hlavní poznávací znamení. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a bohatému spektru možností, které nabízí při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů.

S designem modelu T-Cross budete určovat nová měřítka: průběžná boční linie, která se táhne od kapoty motoru až po zadní světla, karoserie s ostrými rysy a zvýšená světlá výška umocňují progresivní kontury a dodávají silovému projevu vozu SUV jedinečný, dynamický vzhled. Zvýšená světlá výška vozu, která je typická pro vozy SUV, Vám pak dodá pocit jistoty. Díky ploché linii oken budete mít v průběhu jízdy dokonalý přehled. Zadní strana vozu stojí také za povšimnutí, a to hlavně kvůli výrazným lištám odrazových a LED světel. 

Milujete v interiéru automobilu individuální detaily, které vystihují váš osobní vkus? Pak je pro vás T-Cross tou pravou volbou. Budete absolutně nadšení ze sériové výbavy interiéru tohoto modelu. Dekory lze vybrat v různých designech ze třech možných paketů.

Předností modelu T-Cross nejsou pouze rozsáhlé individualizace, ale také vysoká úroveň komfortu.Linie výbavy Life je vybavena pohodlnými a vysoce kvalitními sedadly. Volitelná bederní opěrka šetří Vaše záda zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti. A sedadlo spolujezdce se zcela sklopným opěradlem je velmi praktické - po jeho sklopení se vytvoří ve Vašem voze T-Cross další prostor pro cestovní zavazadla a nákupní tašky. Více energie pro mobilní telefon, tablet nebo MP3 přehrávač. Váš přístroj jen stačí pohodlně připojit k integrovanému USB portu. Chytrý mobilní telefon s podporou standardu Qi lze nejpohodlnějším způsobem - stačí ho pouze položit do přední odkládací přihrádky, kde bude jeho baterie prostřednictvím indukčního nabíjení rychle nabita na plnou kapacitu.

Nepřímé osvětlení "Ambiente", které se dodává sériově pro linii Style a na přání pro T-Cross Life, zajistí v interiéru útulnou atmosféru. Světelné akcenty uvnitř Vašeho vozu T-Cross jsou velmi příjemné zejména při nočních jízdách i při cestování na dlouhé vzdálenosti a vytvářejí velmi stylové prostředí.

Myslelo se i na bezpečnost. Komfortu a pocitu bezpečí při cestování přispívají asistenční systémy, které pomáhají zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. V automobilu nechybí systém nouzového volání eCall, který v případě nehody nebo kritické situace po stisku tlačítka zavolá pomoc. Systém ‘‘Line Assist‘‘ pomáhá řidičům udržovat vůz v daném jízdním pruhu a nechybí ani další z pomocníků za volantem, jako je systém nouzového brždění - ‘‘Front Assist‘‘ s funkcí City Brake včetně rozpoznávání chodců.

 

Pokud nechcete o VW T-Cross pouze číst, tak pro více informací, či rezervaci předváděcí jízdy, neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE.