zpět

e-up!

Důkaz, že i malé auto dokáže podávat velké výkony.

Díky výkonnému elektrickému pohonu, který umožňuje dojezdovou vzdálenost, až 260 km Vás radost z jízdy nemine. Zdokonalená konektivita zajistí, že budete mít na svých cestách dobrý přístup k internetu, kde prostřednictvím aplikace "maps+more" můžete například bez problémů najít veřejné nabíjecí stanice. 

Nabíjení elektromobilu funguje na jednoduchém principu - zapojit nabíjecí konektor a zapnout elektřinu. Nový e-up! může využívat nejenom "okamžité nabíjení", ale je také vybaven funkcí "nabíjení s časovým posunem", což v závislosti na tarifu za odběr elektřiny může ušetřit peníze, protože je možné pro nabíjení využít levnější noční tarif. 

Ve spojitosti s chytrým telefonem můžete v průběhu jízdy poslouchat oblíbené skladby, zjistíte aktuální informace o dopravě a přijmete telefonní hovor. V kombinaci s rozhraním "maps+more dock", včetně bezplatné a nově vytvořené aplikace pro operační systémy iOS a Android ihned promění Váš nový e-up! na vůz připojený do sítě. A díky sériovému rádiu "composition phone" se z něj navíc stane pojízdný Boombox. Stačí jen jednoduše propojit nový e-up! a Váš chytrý mobilní telefon. Už žádné komplikované obrazovky. Pouze čisté plug & play.

Exteriér modelu e-up! Style lze kombinovat individuálně. Skvělý design je podtržen černým nebo bílým lakem střechy a doplněn kryty vnějších zpětných zrcátek v černé nebo bílé barvě, zatmavenými zadními bočními okny, zatmaveným oknem dveří zavazadlového prostoru a 15" koly z lehké slitiny "blade". Pro nový e-up! Style jsou na přání k dispozici také 16" kola z lehké slitiny "upsilon".

V interiéru na první pohled zaujmou sedadla, která jdou v designu "fusion" s integrovanými opěrkami hlavy a stylovými svislými panely palubní desky v designu "black cube". Nový e-up! se pyšní mnoha promyšlenými detaily zajišťující spoustu komfortu a praktického využití. Za zmínku stojí např. závěsy na tašky v odkládací přihrádce nebo variabilní podlaha zavazadlového prostoru, kam se vejde jedna taška navíc.

Více foto +7