zpět

Passat GTE

Passat GTE kombinuje efektivitu elektrického pohonu s výkonem spalovacího motoru. Technologie Plug-in Hybrid Vám umožňuje snadné nabíjení baterie elektromotoru z externích zdrojů energie. 

Model Passat GTE lze rychle a komfortně otevřít a nastartovat pomocí chytrého mobilního telefonu, který nahrazuje funkci klíče. Mobilní klíč můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který poté může bez problémů užívat Váš vůz.

Výrazně modelované linie, aerodynamická silueta s výraznou horní mřížkou chladiče tvoří dohromady prvotřídní design vozu. Nezaměnitelný vzhled dodávají automobilu designové prvky v podání volitelných modrých brzdových třmenů, LED světel pro denní svícení ve tvaru písmene "C" v nárazníku a plakety GTE vpředu, po stranách vozu a vzadu. K výraznému projevu vozu Passat GTE přispívají také sériové LED světlomety s integrovanou světelnou signaturou.

Interiér je laděn stylově a elegantně, přitom plní i veškerou funkčnost. K tomu přispívají také sedadla, která jsou sériově čalouněna tkaninou s modrými akcenty. Nezklame Vás ani konektivita. Ve voze máte vždy a všude přístup k internetu. Pevně zabudovaná eSIM karta Vám umožňuje přímý přístup k mobilním online službám nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a jízdu si tak můžete užívat naplno.

Více foto +2