zpět

Passat Variant GTE

Passat GTE Variant je díky technologii Plug-in-Hybrid velmi hospodárný. A díky komfortní dojezdové vzdálenosti na čistě elektrický pohon ztělesňuje zodpovědnou mobilitu orientovanou na budoucnost.

Reprezentativní přední partie modelu Passat GTE Variant představuje prvotřídní design, který zapůsobí svými výrazně modelovanými liniemi, aerodynamickou siluetou a výraznou horní mřížkou chladiče splňuje i ty nejvyšší požadavky. Atraktivní designové prvky, jako jsou volitelné modré brzdové třmeny, LED světla pro denní svícení ve tvaru písmene "C" v nárazníku a plakety GTE vpředu, po stranách vozu a vzadu, dodávají automobilu nezaměnitelný vzhled. K výraznému projevu vozu Passat GTE Variant přispívají také sériové LED světlomety s integrovanou světelnou signaturou.

V interiéru se mísí styl a elegance, přitom plní i veškerou funkčnost. Designově a komfortně jsou řešena také sedadla, která jsou sériově čalouněna tkaninou s modrými akcenty. Myslelo se i na konektivitu. Ve voze máte vždy a všude přístup k internetu. Pevně zabudovaná eSIM karta Vám umožňuje přímý přístup k mobilním online službám nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.

Váš Passat Variant GTE můžete pohodlně otevřít a nastartovat pomocí Vašeho chytrého mobilního telefonu, který vám poslouží jako klíč. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který tak může bez problémů užívat Váš vůz.

Díky paketu We Connect máte ve Vašem voze Volkswagen k dispozici připojení a můžete tak po jednorázové aktivaci bezplatně využívat celou řadu užitečných a inovativních online služeb.

Více foto +10