zpět

T-Roc

Nový Volkswagen T-Roc je sebejistý vůz, který okouzlí výrazným designem modelu crossover a v neposlední řadě rozsáhlými možnostmi individualizace.

Svůj charakter vůz T-Roc projevuje vysokou kvalitou, citem pro detail a avantgardním přístupem. Pozoruhodným detailem je výrazný C-sloupek karoserie, jehož leštěná chromovaná lišta zdůrazňuje prodlouženou linii střechy evokující tvary kupé. Součástí sériové výbavy jsou světla pro denní svícení. V kombinaci se sériovými halogenovými světlomety pak vytváří kompaktní design tvořený jasnými liniemi. 

V interiéru vozu T-Roc se může projevit Vaše opravdové já. Sami si určíte, v jaké barvě bude svislý designový panel palubní desky. Všechny přístroje a ovládací prvky jsou navržené s ohledem na potřeby řidiče. Součástí sériové výbavy linie Sport Line je mimo jiné multifunkční volant v kůži. Objem zavazadlového prostoru je 445 litrů. Volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno propouští do interiéru vozu více světla a Vy si tak můžete užít jedinečný pocit prostoru.

Asistenční systémy, které vůz T-Roc nabízí, pomáhají řidiči v kritických situacích - např. "Lane Assist" udržuje vůz v jízdním pruhu, adaptivní tempomat ACC sleduje vpředu jedoucí automobily a udržuje od nich nastavený odstup, a to až do rychlosti 210 km/h.

Více foto +5